Masaże

Zapraszamy do skorzystania z naszej Oferty  masażu

 

Oklejanie taśmami – tensiotaping  

Wykonanie fachowej aplikacji plastrów Tensio prowadzi do normalizacji napięcia mięśniowego, zmniejszenia bólu, aktywacji uszkodzonych mięśni i nerwów, redukcji obrzęków, poprawy mikrokrążenia, korekcji ułożenia skóry i powięzi oraz wiele innych. Akredytowane przez Polskie Towarzystwo Lekarskie.

Masaż klasyczny częściowy (ok. 30 min.) 

Masaż klasyczny całościowy (ok. 1h)

Masaż wykorzystujący konwencjonalne techniki wpływające na całe ciało. Przyspiesza krążenie krwi i limfy, zmniejsza napięcie mięśni, przywraca jędrność skóry i poprawia nastrój.

Masaż relaksacyjny (ok. 55 min.)    
Wkraczasz właśnie do innego świata – jest to świat relaksu i przyjemności. Sesje relaksacyjne działają na wszystkie zmysły: łagodny wystrój wnętrza, światło świec, kojący zapach, odpowiednia muzyka i delikatne techniki masażu wprowadzają w doskonały nastrój. Uwolnij się od stresu i podaruj sobie chwilę przyjemności.

Masaż sportowy (30 min. – 1h) 
Rodzaj masażu w którym czas, masowane okolice ciała, używane techniki dobierane są indywidualnie w zależności od uprawianej dyscypliny i okresu treningowego. Szczególnie polecany w przerwach treningowych lub w sytuacjach przetrenowania.

Masaż gorącymi kamieniami (ok. 60 min.)
Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Rozluźnia układ kostno-stawowy oraz działa kojąco na układ mięśniowy. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. 

Masaż bańką chińską (50 min)
Masaż Bańką Chińską polega na wytworzeniu podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry do bańki. Tworzące się w bańce podciśnienie powoduje, że z małych naczyń krwionośnych zostają wyssane pewne ilości białych i czerwonych ciałek krwi. Po wynaczynieniu stają sie one „ciałem obcym” i zostają usunięte z organizmu.

Masaż stemplami Ziołowymi – 1h  

Narodził się w Tajlandii prawie 400 lat temu. Masaż wykonywany jest przy użyciu podgrzanych bawełnianych stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami. Zabieg stemplami ziołowymi ma doskonały wpływ zarówno na ciało, jak i sferę duchową człowieka. Masaż ten odblokowuje przepływ energii, pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi i limfy, wzmacnia układ odpornościowy organizmu, a także rozluźnia mięśnie i poprawia sprawność ruchową. 

Masaż Pałeczkami bambusowymi –  1 h   
Bambus to materiał stosowany w życiu codziennym od wieków.
W kulturach wschodu młode łodygi bambusa są dodawane do pożywienia,
bambus używa się do produkcji instrumentów muzycznych,
jako stabilizator gleby,materiał budowlany-na świecie około miliard ludzi
żyje w domach z bambusa.

Masaż gorącą czekoladą  – czas: 1 h 10 min 

Masaż ciepłą czekoladą całego ciała to prawdziwa uczta dla zmysłów. Zabieg czekoladowy działa upiększająco, ponieważ ziarna kakaowca zawierają flawonoidy, które neutralizują wolne rodniki – przyśpieszające starzenie się skóry. Zawiera również żelazo, magnez, cynk, wapń i kofeinę, substancje pobudzające krążenie krwi w skórze, które zmniejszają obrzęki i przyśpieszają spalanie tłuszczu. 

 Masaż dźwiękiem mis Tybetańskich –  1 h  

Masaż i terapia z wykorzystaniem dźwięków i drgań specjalnych mis oraz gongów, znana jest w Tybecie od ponad 3000 lat. Masaż dźwiękiem misami tybetańskimi ma działanie relaksujące, lecznicze i psychoterapeutyczne. Terapia dźwiękiem przywraca harmonie organizmu, wzmacnia witalność, odpręża i rozluźnia. Misy tybetańskie mają właściwości terapeutyczne – usuwają ból, choroby, strach, depresje, niepewność i wszelkie blokady. Podczas masażu dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało powodując wibrację i ruch komórek; każda komórka jest masowana i zostaje przywrócona odpowiednia częstotliwość komórkowa. 

Victor Berg Resort
www.eholiday.pl
www.eholiday.pl/noclegi-stronie_slaskie_wies-41771.html