Dla dzieci

Victor Berg Resort dba o maluchów. Chcielibyśmy, aby mamy ze swoimi małymi pociechami czuły się tutaj bezpiecznie. Sprawimy, że każdy dzień to nowa zabawa:  na świeżym powietrzu w ogrodzie, czy górskie wędrówki w specjalnie przeznaczonym do tego nosidełku.
Zapraszamy wszystkie dzieci do sali zabaw w naszym pensjonacie, która pozwoli dzieciom cieszyć się zabawą, a rodzicom zapewni chwile wytchnienia i spokoju.
Celem naszego pokoju zabaw będzie rozwijanie, oraz zdobywanie nowych umiejętności poprzez wesołą zabawę z rówieśnikami. Dzieci będą miały okazję rozwijać się poprzez zabawę, układać puzzle, czy klocki. Nasza sala zabaw jest wyposażona tak, aby dzieci w każdym wieku znalazły coś dla siebie.
Do dyspozycji naszych najmłodszych gości mamy np. kuchnię dla dzieci, gdzie można gotować wodę, włączyć mikser. Dzieci będą miały zapewnione materiały to malowania, kolorowanki, jak i również książeczki.
W czasie gdy dziecko zaangażuje się w zabawę z rówieśnikami, rodzice będą mogli spokojnie wypić kawę, skorzystać z bezpłatnego internetu bezprzewodowego, lub po prostu uczestniczyć w zabawie ze swoimi dziećmi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *